move-up.pl

move-up.pl

Jak spedzic weekend

Jak spedzic weekend Zbyt często ludzie stoją zbyt blisko ławki, przenosząc punkt ciężkości z kolbą do czworogłowego podczas przyspieszenia. Aby naprawdę poczuć to ćwiczenie w tyłek należy stanąć z dala od ławki i przejechać przez pięty podczas wymyślanie. Po drodze na dół, powoli powrócić korzystając z tyłu górnej części nogi, aby obniżyć swoje ciało.

Ostateczna ćwiczenia w seriach mc dla budowania lepszego tyłek jest bułgarska Podział squat. Zasadniczo, to ćwiczenie jest taka sama jak ułamku przysiadu; Jednak plecy noga zostanie podwyższony. Znowu będziemy chcieli, aby upuścić biodra prosto w dół, wykorzystując swoje pośladki, aby powrócić do góry.

Tak to jest początkujący mc seria dla budowania lepszego tyłek a ja przedstawił im najłatwiej najtrudniejszy. Jeśli chcesz dodać kolejny poziom trudności, to można również wykonywać ćwiczenia z użyciem hantli lub można wykonywać ćwiczenia w obwodzie. Jeśli zamierzasz zrobić obwód, a następnie zrobić wszystkie ćwiczenia bez odpoczynku pomiędzy, odpocząć jeden minut przed powtórzeniem obieg 2 razy. Jak dobrze, będziemy chcieli, aby wykonać każde ćwiczenie przez 8-12 powtórzeń.

Pobierz darmową próbkę masy ciała i domowej siłowni trening pod adresem: http://www.TurbulenceTraining.com

Craig Ballantyne jest Certified Strength Specjalista klimatyzacja i pisze dla mężczyzn Zdrowia i magazynów tlen i pomagają spalić tłuszcz bez długich, powolnych cardio sesji lub fantazyjny sprzętu.

Odkryj więcej tyłek i ab siłowych ćwiczeń, które pomogą Ci stracić tłuszczu, uzyskać płaski brzuch i budować lepszy tyłek w krótszym czasie treningu niż kiedykolwiek przedtem.

napisane przez: