move-up.pl

move-up.pl

Jak zorganizowac wyjscie pracownicze

W ciągu pierwszych kilku lat działa wiele nowych biegaczy mają problemy z bólem kolana działa. To jest powszechnie nazywany „kolano biegacza”. To jest podobnie jak łokieć tenisisty w tym, że ścięgno mięśnia dolnej ściera po drugiej stronie stawu i staje się podrażniona.

Ból pojawia się tuż poniżej, często na zewnątrz rzepki.

W przypadku stawu kolanowego biegaczy, ścięgna mięśni dolnej quad przeciera przez stawu kolanowego i zapalenia.gaba To tarcie jest pogorszyła się trudów mięśni quad i napina. Pociąga to za sobą ścięgna silniej przez połączenia, które powoduje, że ewentualne bólu.

Gdy miałem problemy na początku mojej kariery biegu, chciałbym po prostu przestanie działać na kilka dni, a ból ustąpi. To było trochę jak przyjmować 3 kroki do przodu i 2 kroki w tył przez cały czas z moim treningu. Nie wiedziałem w tym czasie, ale wiele z systemem ból stawu kolanowego spowodowany był robić zbyt wiele zbyt szybko. Nie podąża dobrą grafik.

Zrobiłem coś odkryć, które pomogły ogromnie jednak. Znalazłem specjalny zespół kolana online, która naprawdę dobrze. To pediatra poznań znacznie rozszerzył swoje dystanse przed wystąpieniem bólu kolana biegaczy.

Pasuje ciasno wokół kolana tuż poniżej rzepki. To nie jest niewygodny wcale i snugness nim faktycznie czuje się dobrze. Jakiś sposób kładzie nacisk na tym, że ścięgna i utrzymuje rozciągnięte do punktu, który łagodzi ból.

Czasami chciałbym umieścić go na początku trasy i inne czasy to noszę go ze sobą wokół mojego nadgarstka aż poczułem pierwsze strzykanie bólu kolana, jak biegałam. Zespół był prawie cud, jak dobrze to działało.

To pozwoliło mi zwiększyć moje dystanse, a tym samym zwiększyć siłę mięśni nóg moich. Jak te mięśnie stają się silniejsze problemy z kolanem biegacza stają się łagodniejsze i mniej okazjonalne.

napisane przez: